Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ступенівЧетвер, 22.08.2019, 09:34

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | В Руськокомарівській ЗОШ 1-3 ст. стартував Рік Японії в Україні | Реєстрація | Вхід
...
Предметы и вещи картинки

Меню сайту

Рідна школа

Права дітей
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Соціальні закладки

Годинник

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

В Руськокомарівській ЗОШ 1-3 ст. стартував Рік Японії в Україні

  Цьогоріч виповнюється 25 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Крім цього, 45 років тому «духовні столиці двох державКиїв і Кіоторозпочали історію своєї дружби та тісних обмінів». Для відзначення цієї дати проводиться «Рік Японії в Україні.

10 квітня 2017 року  в Руськокомарівській ЗОШ 1-3 ст. 5 урочисто  було відкрито Рік Японії в Україні, оголошений Президентом України Петром Порошенком.

 Для учнів 5-х класів  провели цей захід   класні керівники - вчитель зарубіжної літератури Гулей Т.Ю. та вчитель образотворчого мистецтва , художньої культури та української мови  Буксар Л.Ю. Вихованці були ознайомлені з Указом президента України “Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні”  та планом проведення заходів, присвячених Року Японії в Україні, у нашій школі. Під час  заходу учні  дізнались про розташування Японії на карті світу, про державний устрій, державні та народні символи Японії, історію назви країни, про народ, який живе у країні вранішнього сонця.

 Гулей Т.Ю продемонструвала учням комп’ютерну презентацію «Що ми знаємо про Японію?»

З метою ознайомлення із самобутньою японською культурою, історичною спадщиною та сьогоденням японської держави Гулей Т.Ю.  та  Буксар Л.Ю.  підготували інформаційні буклети «Країна , де сходить сонце», «Краса та мудрість японської поезії», «Найяскравіші культурні традиції Японії» , які стануть в пригоді вчителям історії,географії, образотворчого мистецтва, зарубіжної літератури.

Вчитель образотворчого мистецтва Буксар Л.Ю. представила присутнім тематичну виставку дитячих малюнків «Японія очима дітей України». Це роботи кращих художників 5-8 класів.  Окремо було продемонстровано дитячі роботи  в стилі орігамі. Вайнак Мирослав, учень 5-а класу , дуже  захоплюється цим видом  японського мистецтва.  Йому легко вдається перетворити простий аркуш паперу на троянду, журавлика, кішку, кораблик, метелик, літак, він створює квіткові композиції, подарункові коробочки, вітряки, маленьких ляльок японок.

 Для  підвищення  мотивації та інтересу учнів до вивчення історії, культури, мистецтв, народних традицій Японії Буксар Л.Ю.  ознайомила п’ятикласників з презентацією «Цікаві факти про Японію».

На завершення заходу перед учнями виступила директор школи Сарваш Л.В., яка наголосила на тому, що подібні заходи прияють розвитку ерудиції та естетичних смаків дітей, виховують інтерес до історії культури, мистецтва Японії, а це в свою чергу духовно збагачує молодь. Протягом  2017 року ми  проведемо ще не одну подорож сторінками  країни ранкового Сонця, країни дивовижної та екзотичної. Нас чекають цікаві та різноманітні заходи.

Освітній портал
RSS v-osviti.at.ua...

RSS ПедПРЕСА


Copyright MyCorp © 2019