Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ступенівЧетвер, 22.08.2019, 09:53

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Рік Японії в Руськокомарівській ЗОШ 1-3ст. | Реєстрація | Вхід
...
Предметы и вещи картинки

Меню сайту

Рідна школа

Права дітей
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Соціальні закладки

Годинник

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Нещодавно, в Руськокомарівській ЗОШ 1-3 ст. пройшло урочисте відкриття року Японії в Україні. 

27 квітня знайомство із східною країною було продовжено. Учні 6-а класу  Руськокомарівської ЗОШ 1-3 ст. під керівництвом  учителя зарубіжної літератури Гулей Т.Ю. , підготували незвичайний виховний захід «Веселка місток зробила – Україну з Японією здружила». Проведенню цього заходу передувала кропітка підготовка. Дівчата і хлопці підшуковували костюми,  вчилися  створювати своїми руками  орігамі, ікебани, дерево сакури, ляльок японочок і японців…А саме головне - дівчата вивчили   японський танець.

 «Цвіт сакури»!  На  момент виступу дівчата і хлопці перевтілилися у японців. Надзвичайно гарно дівчатка виконали японський танець з віялами.  Потім вони розповідали про культуру, традиції цієї країни. Ознайомили присутніх з історією появи сакур на Закарпатті, читали вірші закарпатських поетів про Ужгород і сакури. Під час виступу звучали хоку  японського поета Мацуо Басьо,  у класі линула японська  музика, звучала пісня « Японский журавлик». А Чудакова Ніка  зачарувала всіх справжньою чайною церемонією.

Всі присутні мали змогу почути « Заповіт»Т.Г. Шевченко японською мовою.

Годинка Євгенія , учениця 5-а класу, натхненно прочитала вірш «Які ми різні, і які ми схожі».

Зроблені  з паперу японські  журавлики , були прикріплені дітьми до карти України з побажанням, щоб нарешті настав такий бажаний усіма українцями мир на нашій землі.

В кінці заходу, директор школи Сарваш Л.В., висловила вдячність всім учням 6-а класу та побажання надалі вивчати Японію.

Гостей свята зацікавила країна з дуже давніми й непорушними традиціями, що чітко дотримуються й досі. І це все — в оточенні надсучасних нанотехнологій! Ось таке унікальне поєднання традиційного й сучасного суспільства, чого не зустрінеш у будь-якій іншій культурі. Унікальним також є ставлення японців до природи — воно сповнене глибоко споглядання і романтики.

Ось така вона Японія. Є чого навчитися або хоч взяти за приклад.

Освітній портал
RSS v-osviti.at.ua...

RSS ПедПРЕСА


Copyright MyCorp © 2019