Руськокомарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

вул.Шкільна, 15,  с. Р.Комарівці , Ужгородський район, Закарпатська область, 89443,тел.:73-74-41,

e-mail: ruskokomarivska-zos@meta.ua, код ЄДРПОУ 22098206.

НАКАЗ

24. 10. 2019 р.                                                                                   3

На виконання  листа відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА № 01-16/1306 від 21.10.2019 р. «Про паспортизацію роїв у закладах освіти» . Про виконання положення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл «Джура», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України № 845 від 17.10.2018р. провести паспортизацію роїв в Руськокомарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

НАКАЗУЮ:

1.      Вчителю Захисту Вітчизни Білаку В.С.створити рої (додаток 1)

2.     Провести вибори ройових.

3.     Кожному рою вести свою Книгу звитяг (щоденник):

І частина – «Спадок»

ІІ частина – «Здобуток»

4.     Із створених роїв утворити курінь.

5.     Роботу і діяльність роїв спрямувати на національно-патріотичне виховання дітей та молоді, громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України. Високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

6.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                           Сарваш Л.В.